איך להגיע משדה-התעופה Don Muang למרכז בנגקוק ?

Don Muang אינו שדה התעופה הראשי של בנגקוק. Suvarnabhumi הוא שדה התעופה הבינלאומי הראשי (ראה מידע אודותיו) וסביר להניח שתנחת ב-Suvarnabhumi מחו"ל.

Don Muang הוא בעיקרו שדה תעופה ארצי ואזורי. ישנן טיסות למדינות השכנות כמו וייטנאם, קמבודיה ועוד. שדה התעופה ממוקם 22 ק"מ מצפון למרכז בנגקוק (ראה אותו במפה הבאה ובעמוד המפות). הוא ממוקם בערך באותו מרחק ממרכז העיר כמו שדה התעופה הראשי Suvarnabhumi (Suvarnabhumi נמצא במזרח בנגקוק), כך שתעריפי המוניות צריכים להיות בערך זהים.

האפשרויות כדי להגיע משדה התעופה Don Muang למרכז בנגקוק :

  1. במטרו (רכבת): משנת 2021, יש קו מטרו חדש, הקו האדום SRT. משדה התעופה אתה יכול לקחת קו זה ולהחליף רכבת בתחנת Bang Sue (תחנת הרכבת החדשה) ולהתחבר לקו הכחול של המטרו (MRT). ראה במפה מעל. אינו פועל בלילה.
  2. עם אוטובוס של שדה התעופה : קיים אוטובוס בתדירות גבוהה, הנקרא A1 והוא מביא לתחנת ה- skytrain הקרובה בשם Mochit (זהו גם תחנת מטרו בשם Chatuchak). אוטובוסים A2, A3, A4 מגיעים לאזורים אחרים של בנגקוק.
  3. עם מונית : כשעה נסיעה, בסביבות 300 באט.
  4. עם חברת אוטובוסים פרטית : ישנה חברת אוטובוסים פרטית הנקראת LimoBus, יש לה אוטובוס ישיר כל שעה ל- קוואסן, אזור סילום (Pat-Pong) ואזור Siam. ראה האתר שלהם ליותר פרטים.
  5. עם קו אוטובוס עירוני : ישנם מספר קווי אוטובוס למקומות שונים בעיר. אחד הקווים הוא קו 59, הפועל גם בלילה ועוצר בתחנות : Victory Monument (תחנה מרכזית קודמת), Phaya Thai (בשביל רכבת לשדה התעופה הראשי Suvarnabhumi), ורחוב ה- Khaosan אזור התרמילאים של בנגקוק.
  6. עם רכבת ישנה : ישנה ליד שדה תעופה זה, תחנת רכבת. רכבות עוצרות במקום בדרכם לתחנת הרכבת Hua Lamphong. זוהי דרך מסורבלת להגיע למרכז העיר.

כמו כן :

  • קיים אוטובוס חינמי בין שדה התעופה Don Muang ו- Suvarnabhumi.
  • בשביל להגיע לרחוב הקוואסן, ראה בעמוד זה.

star בנוסף למידע המופיע בעמוד זה, אפשר להשתמש באפליקציות לסמארטפון גוגל מפות ו- Moovit כדי לדעת איך להגיע ליעד. אני מסביר זאת בעמוד על האוטובוסים בבנגקוק.

עמודים קשורים, באתר זה :

star עוד על בנגקוק ותאילנד באתר זה :

star וייטנאם

star עוד דברים :

star אם מצאת פרטים לא נכונים בעמוד, כמו למשל מסעדה סגרה או נהר גדול עבר מקום, אנא כתוב לי ב- צור קשר.